O mnie

W trosce o jak najlepszą opiekę pacjentów

Swoje kompetencje terapeutyczne zdobyłem w:

  • 4 letniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne)
  • Rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne - Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne)
  • Rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne - Psychologii w Zarządzaniu (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza)
  • SWPS Warszawa - Psychosomatyka i Somatopsychologia
  • Studia specjalistyczne ( zaburzenia psychosomatyczne, somatomorficzne, praca z ciałem).

 

W moim gabinecie psychoterapii i pomocy psychologicznej w Warszawie pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz z parami.

W trosce o jak najlepszą opiekę psychoterapeutyczną moich pacjentów, regularnie poddaję swoją pracę superwizji u certyfikowanych superwizorów oraz przestrzegam zasad kodeksu etyki zawodowej. Biorę też udział w konferencjach, sympozjach, szkoleniach doskonalących umiejętności zawodowe.

Mam doświadczenie w pracy z pacjentem/klientem indywidualnym (przez psychoterapię, konsultacje czy doradztwo), a także w pracy z grupami. Przyjmuję w Warszawie, wcześniej także w Bergen, w Norwegii.

Od 2006 roku prowadzę aktywnie warsztaty rozwoju osobistego, grupy psychoedukacyjne oraz szkolenia z umiejętności interpersonalnych i społecznych (m.in dla: Allegro, Eurozet, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Uniwersytet Medyczny w Poznaniu, Poczta Polska, Wincanton, Kraft. BZ WBK ). Występuję także jako ekspert w prasie, radiu, telewizji i w portalach internetowych.

Każdego pacjenta traktuję indywidualnie, szanując jego autnomię, światopogląd i potrzeby.

Psychoterapeuta Warszawa centrum

Znajdź mnie na Facebooku